Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Body
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Insert
ro: Inserare

en: Header
ro: Cap

en: Style
ro: Stil

en: Element type
ro: Tip de element
