Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Body
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Insert
ru: Вставить

en: Header
ru: Шапка

en: Style
ru: Стиль

en: Element type
ru: Тип элемента
