Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Body
sk: Text

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Header
sk: Hlavička

en: Style
sk: Štýl

en: Element type
sk: Typ elementu
