Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Body
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Insert
uk: Вставити

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Style
uk: Стиль

en: Element type
uk: Тип елементу
