Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Body
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Insert
vi: Chèn

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Style
vi: Kiểu dáng
