Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Body
ar: المتن

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Insert
ar: أدرج

en: Header
ar: الترويسة

en: Style
ar: نمط
