Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Body
az: Tərkib

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Header
az: Başlıq

en: Style
az: Stil
