Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Style
hi: अंदाज
