Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Add separator
af: Voeg verdeler by

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam
