Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም
