Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Separator
ar: فاصل

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
