Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome
