Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Add separator
be: Дадаць сепаратар (падзяляльнік)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Weight for @title
be: Вага для @title
