Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
