Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
