Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime
