Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Add separator
ca: Afegeix un separador

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Separator
ca: Separador

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
