Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Add separator
cs: Vložit oddělovač

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
