Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Separator
cy: Gwahanydd
