Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Add separator
da: Tilføj separator

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Separator
da: Skilletegn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
