Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Add separator
de: Trennzeichen hinzufügen

en: Operations
de: Aktionen

en: Group
de: Gruppe

en: Remove
de: Entfernen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title
