Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
