Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo
