Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Add separator
es: Agregar separador

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Separator
es: Separador

en: Weight for @title
es: Peso para @title
