Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Add separator
et: Lisa eraldaja

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Separator
et: Eraldaja

en: Weight for @title
et: @title kaal
