Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Add separator
eu: Bereizlea gehitu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Separator
eu: Bereizlea
