Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Add separator
fi: Lisää erotin

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Separator
fi: Erotin

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Order and separators
fi: Järjestys ja erottimet

en: Buttons have be re-ordered for %format.
fi: Painikkeet on uudelleenjärjestetty syöttömuodolle %format.

en: Allows reordering and seperators for TinyMCE in Wysiwyg module.
fi: Mahdollistaa painikkeiden uudelleenjärjestelyn ja erottimet TinyMCE:lle Wysiwyg moduulissa.

en: To use the Wysiwyg Button Order module, enable some buttons, save, then return to this page.
fi: Käyttääksesi Wysiwyg Button Order moduulia, ota käyttöön joitakin painikkeita, tallenna ja palaa tälle sivulle.
