Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Add separator
fil: Dagdagan ng panghiwalay

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
