Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Add separator
fr: Ajouter un séparateur

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Separator
fr: Séparateur

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
