Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Add separator
gl: Engadir separador

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Separator
gl: Separador

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
