Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Add separator
gu: વિભાજક ઉમેરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Separator
gu: વિભાજક
