Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Add separator
is: Bæta inn aðgreini

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Separator
is: Skilja
