Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Add separator
ja: セパレータの追加

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Separator
ja: セパレーター

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
