Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Separator
jv: Watesan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
