Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Add separator
ka: გამყოფის დამატება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Separator
ka: გამყოფი
