Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Add separator
kk: Бөлгішті қосу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
