Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
