Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Add separator
kn: ಪ್ರತ್ಯೇಕತಾ ಪಟ್ಟಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ
