Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Add separator
ku: جیاکەرەوە زیاد بکە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
