Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Add separator
lt: Pridėti skirtuką

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
