Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Add separator
lv: Pievienot atdalītāju

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Weight for @title
lv: Svars @title
