Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Add separator
ml: സെപ്പറേറ്റർ ചേർക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്
