Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Add separator
mn: Таславч оруулах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр
