Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Add separator
mr: वेगळे करा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव
