Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်
