Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Add separator
ne: विभाजक जोड्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम
