Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Add separator
nl: Scheidingsteken toevoegen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
