Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn
