Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
