Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Add separator
pl: Dodaj separator

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
